Coroczny, kameralny festiwal dla branży muzycznej już w ten weekend – zostały ostatnie bilety!

Działasz jako samodzielny artysta lub producent muzyczny? Szukasz nowych rozwiązań dla zespołu muzycznego, którym zarządzasz jako manager? A może jesteś redaktorem muzycznym, który potrzebuje trzymać rękę na pulsie z tym, co w branży muzycznej piszczy?

Jeśli na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, w nadchodzącym roku pragniesz pójść o krok dalej w swoich muzycznych działaniach, do tego nie masz planów na nadchodzący weekend, i czytasz ten wpis na szybko w swoim smartfonie… To lepiej usiądź 😉 Ponieważ mamy dla Ciebie bardzo ważną informację ❗️

W sobotę i niedzielę, 12 i 13 listopada w Krakowie odbędzie się jedno z najistotniejszych wydarzeń w branży muzycznej w naszym kraju -czyli konferencja i festiwal showcase’owy Tak Brzmi Miasto.

Źródło: https://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2022/

Jest to coroczne wydarzenie zrzeszające w ciągu weekendu całą branżę muzyczną – począwszy od:

  • artystów i managerów,
  • pracowników firm fonograficznych,
  • dziennikarzy muzycznych,
  • specjalistów różnych dziedzin działających w branży,
  • aż po organizatorów wydarzeń oraz najważniejszych festiwali w kraju.

To właśnie wokół tematyki festiwali orbitować będzie tegoroczna konferencja, która słynie z połączenia merytoryki na bardzo wysokim poziomie, kameralnej atmosfery, możliwości nawiązania nowych współprac, oraz występów młodych i obiecujących zespołów 🔥

Konferencja odbywa się w kameralnym gronie, a prelekcje, warszaty i panele dyskusyjne przygotowywane są na bardzo wysokim poziomie.
Źródło: https://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2022/

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z branżą muzyczną i jeszcze nie słyszałaś/eś o tym projekcie- bez względu na to, czy jesteś artystą, managerem, producentem czy dziennikarzem muzycznym – to koniecznie skorzystaj z nadchodzącej okazji do:

☑️ przyswojenia wiedzy od doświadczonych, działających od lat w branży specjalistów,

☑️ poszerzenia sieci kontaktów, 

☑️ poznania osób które są nastawione na synergie i wspieranie innych osób działających w tej samej branży  

☑️ oraz doświadczenia nowej muzyki na żywo.

Zespoły, które wystąpią w ramach festiwalu to:

Przeczytaj więcej o zespołach tutaj (również źródło grafiki): https://www.facebook.com/takbrzmimiasto/posts/pfbid0hNjHCxV4wYovBKvhCtaaBR289jAvmhKtkCuF58ZdNSayzfq89Cu1qkP5s5mywFHhl

Więcej na temat tegorocznego festiwalu (harmonogram warsztatów i paneli dyskusyjnych , obecni prelegenci i delegaci, godziny koncertów oraz bilety) znajdziecie na stronie:

👉 https://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2022/

Zachęcamy też do odwiedzenia social mediów organizatora:

Uwaga! W związku z tym, że to kameralne wydarzenie na wysokim poziomie, pula biletów jest ograniczona, i już się wyczerpuje. Zapewnij sobie obecność jak najszybciej!

Twórzmy razem nową branżę muzyczną!

Czy ktoś z Was już ma swój bilet? Dajcie znać, fajnie będzie zbić zwierzową piątkę 🐾😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *