Zapraszamy do najbardziej wesołego lombardu na Targówku!

Robimy je wspólnie z Klubem Komediowym zatem świetny humor jest gwarantowany.😊

Szalejąca drożyzna zmusza warszawiaków do obniżenia standardu życia i rezygnacji z przyjemności: ciastka z Lukullusa, wakacji w Suntago, jogi czy kota. Rosnące czynsze i lęk przed biedą wymuszają wyprowadzkę z centrum, czasem nawet do rodziców. Tylko nieliczni śmiałkowie podejmują walkę o utrzymanie się w stolicy. By opłacić czynsz i karnet na Zdrofit, poświęcają to, co mają najcenniejszego: konsolę PlayStation, rolki, SUV-a czy nerkę. Zastawiają je w miejscu owianym niegdyś złą sławą: warszawskim lombardzie.

Klub Komediowy i Teatr Rampa zapraszają na „Lombard. Biedarewię”, w której wystąpią przedstawiciele wszystkich klas społecznych, światopoglądów i pokoleń. Obsada spektaklu została wyłoniona w trakcie warsztatów aktorskich, a scenariusz – komediopisarskich, prowadzonych przez Michała Sufina.

Dołącz do bohaterów, oddaj się nam w zastaw i odwiedź najsympatyczniejszy w stolicy lombard na Kołowej 20. Premiera „Biedarewii” – w reżyserii Michała Sufina z muzyką Noama Zylberberga – będzie miała miejsce już 26 października o godzinie 19.00.

Bilety i pozostałe terminy dostępne są TUTAJ.

Płyty muzyczne_kreacje_świąteczne na Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *